Veri kurtarma Nedir?

Veri kurtarma, bozulma veya silinme,yüzünden erişilemeyen bilgisayar hard diskleri, harici sürücüler, optik cihazlar, teyp kartuşları (DLT, DAT, LTO), CD/DVD, USB flash bellekler, bellek kartları (SD, xD, CF) gibi elektronik kayıt ortamlarındaki verilerin çeşitli tekniklerle geri getirilmesi işlemidir. Veri kaybı genellikle yazılım hataları, işletim sistemi problemleri, bilgisayar virüsleri yüzünden yaşanılabildiği gibi, mekanik, elektriksel veya insani hatalar sebebiyle de gerçekleşebilir. Veri kaybının sebebi ne olursa olsun %90'lara varan başarı oranı ile kaybolan verileri geri getirilebilmektedir.

Veri kaybı mı yaşadınız? Yanlışlıkla dosyamı Sildiniz veya format mı attınız? Üzülmeyin; panik yapmadan ve kesinlikle müdahale etmeden ( Dikkat! Edilmesi ve bilinmesi gereken nokta; Bilinçsizce veya amatörce yapılan müdahaleler, kurtarmak istediğiniz verinin kurtarılmasını zorlaştırdığı gibi kurtarma ihtimalini tamamen ortadan kaldırabilir. ) direkt olarak firmamıza yollayın ve risk almayın.

Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri.

Üzerine veri kaydedilen her türlü ortam, işletim sistemi ve dosya sistemleri üzerinde veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, veri klonlama, şifre çözme ve veri analizi (forensics) hizmetleri.

Anlaşmalı çözüm ortağı olan veri kurtarma laboratuarında, disklerin tozsuz ortamda açılmasını sağlayan temiz oda (cleanroom) teknolojisini kullanarak veri kurtarma hizmeti.

Sadece başarılı işlerden ücret alıyoruz. Verilerinize ulaşmak mümkün değilse, analiz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Bilgi almak için lütfen bizi arayın size yardımcı olalım.